Ożywcza świeżość, efekt anti-pollution i nawilżanie 24/7 – dzięki linii BIOMARIS Men’s Nature skóra mężczyzny jest świetnie zadbana. Nowa linia BIOMARIS została zaprojektowana tak, by idealnie odpowiadać na naturalne potrzeby męskiej skóry. Znakomicie akceptowane przez skórę preparaty do twarzy i ciała bazują na szlachetnych surowcach morskich takich jak głębinowa woda morska i funkcjonalna alga z Oceanu Arktycznego.

Arktyczna alga Durvillea antarctica, zwana także algą polarną, należy do rodziny brunatnic Durvillea. Występuje w ekstremalnym środowisku lodowatych wód wokół biegunów Ziemi i jest wyjątkowo odporna na zewnętrzne czynniki. We wszystkich preparatach linii Men’s Nature alga antarktyczna chroni męską skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych takich jak zimno, stres i wolne rodniki. Jej działanie anti-pollution wspiera odnowę komórek i zapobiega starzeniu skóry. Męska skóra skorzysta też z dobroczynnego efektu nawilżenia i remineralizacji komórek.

Men's Nature - męska natura pod opieką oceanu

Odbierz kody rabatowe
Natalia wysyła maile z kodami na wyłączność dla Czytelniczek/ków newslettera. Dopisz się też - a zniżki (oraz przyjemności) Cię nie ominą :)
Szanujemy Twoją prywatność. Nie sprzedajemy Twoich danych. Zależy nam na długotrwałej przyjaźni :)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl