Złota godzina to nie tylko czas najpiękniejszego światła pod koniec dnia. To też - umownie ;) - czas, dzięki któremu rozkwitniesz.

Czas tylko dla Ciebie.

Na ważne sprawy, które składają się Twoje życie. Na Twój dobrobyt i dobrostan.

Jeśli wciąż jesteś w gotowości, by spełniać potrzeby innych osób - zadbaj o zdrowe proporcje. Może na początek to nie będzie godzina dziennie, a raz na parę dni. Zobaczysz sama.

W Złotej Godzinie skupimy się na praktycznych, przydatnych, mądrych sposobach na Twój DOBROBYT i DOBROSTAN. Żebyś była bardziej zadowolona na co dzień, spokojniejsza, szczęśliwsza. Czuła się zadowolona z tego, jak układa się Twoje życie, Twoja codzienność.


1. FINANSE W ZWIĄZKU
Rewolucyjny pomysł na budżet, gdy jesteście w parze na serio. Chociaż, gdy go poznasz - wyda się oczywisty! Bo to sprawdzony i przyjazny model, który działa.
Wspólne życie i plany, może nawet dzieci - a pieniądze nieuporządkowane? Czas spojrzeć na finanse świeżym okiem. Z tym modelem kłótnie o pieniądze po prostu... przestaną być potrzebne. A wiadomo, że niedogadane pieniądze to jeden z głównych powodów rozstań par.

Zapisy osób zainteresowanych kolejnymi edycjami kursu:

FINANSE W ZWIĄZKU - NOWE EDYCJE

 

2. WEJDŹ W ZIOŁA
Wykorzystanie ziół na co dzień, w harmonii z naturalnym rytmem.

PROGRAM W OPRACOWANIU

 

3. SMUTEK W ŚRODKU EUROPY
Zimowa depresja, sezonowe obniżenie nastroju, tzw. SAD (także w wariancie letnim) dotyka około 20% populacji. Nie musisz spędzać tych kilku miesięcy w roku z nosem na kwintę, przeczekując z myślą: "oby do marca". Trwoniąc czas.

Protokół na sezonową chandrę, opracowany na podstawie riserczu, bibliografii z aktualnymi międzynarodowymi źródłami, kursów mistrzowskich u liderów fitoterapii.

OPRACOWANIE o SAD będzie dostępne w drugiej połowie 2022 r.

Złota Godzina

Złota godzina to nie tylko czas najpiękniejszego światła pod koniec dnia.
To też - umownie - Twój czas. Ten, dzięki któremu rozkwitniesz, a nie zwariujesz ;)

Czas tylko dla Ciebie. Na ważne sprawy, które składają się Twoje życie. Nieważne, ile masz dziś lat.

Jeśli wciąż jesteś w gotowości, by spełniać potrzeby innych osób - zadbaj o zdrowsze proporcje. Teraz jest najlepszy moment, żeby to zrobić. Dziś. Działaj.


Może na początek Twoja "złota godzina" to nie będzie przyzwoita godzina dziennie, a raz na parę dni. Ale może to będą bite 2-3 godziny dziennie, świątek, piątek czy niedziela? Super, jeśli możesz, to tak zrób! Pewnie masz i tak sporo do nadrobienia.

W Złotej Godzinie skupiamy się na praktycznych, przydatnych, sprawdzonych, zrównoważonych sposobach na to, byś była bardziej zadowolona na co dzień, spokojniejsza, szczęśliwsza. Byś czuła się spokojna patrząc, jak układa się Twoje życie i była ciekawa dalszego ciągu. Zajmij się swoim "dziś", a Twoje "jutro" już będzie zaopiekowane.


Poznaj programy Złotej Godziny w formie mastermindu, materiałów pdf i innych zasobów, dzięki którym zaoszczędzisz spory kawałek życia. Może miesiące, a może dekady! W Złotej Godzinie dzielimy się wiedzą i praktyką, które możesz wdrożyć w życie z dnia na dzień. Tego nie było w szkole.


Dobrobyt dla par
FINANSE W ZWIĄZKU - Z GŁOWĄ I SERCEM
Rewolucyjny pomysł na budżet (choć jak go poznasz, wyda się tak o-czy-wis-ty!), gdy jesteście w parze na serio. Również, a może zwłaszcza, gdy macie dzieci. Sprawdzony i przyjazny model gospodarowania pieniędzmi w parze, który po prostu działa i szanuje obie osoby. Wspólne życie, wspólna przyszłość, może dzieci - to czas najwyższy, by spojrzeć na finanse świeżym okiem. Z tym modelem kłótnie o pieniądze po prostu... znikną. Wzrośnie poziom zaufania w Twoim związku, zarazem z korzyścią dla autonomii obojga z Was. Nie, to nie są żadne czary, choć brzmi trochę cudownie i dlatego ten system nazywam Złotą Formułą. Porządek w finansach do spokój w domu, a spokojny dom to dla Ciebie, partnera i dzieci najlepsza baza wypadowa w zewnętrzny świat.

Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją kursu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJ2C9JyPOFJUT907kMqWQ_npB9peBe8qmhN5EWDBtsYOcFfQ/viewform

 

 

Jak "wejść w zioła"?

Praktyczne podejście do domowego, codziennego wspierania się tym, co z natury najlepsze.

KURS JESZCZE W 2022!
Jeśli pijesz kawę czy herbatę, to, prawdę mówiąc, już trochę zaczęłaś ten temat ;) Fitoterapia wraca do łask, ale jak to bywa z trendami - z zalewu informacji trudno oddzielić to, co ważniejsze, od tego, co mniej istotne. Każdy pisze, że jego jest "ważne!", bo chce, żebyś tak myślała, a tymczasem niektóre zioła wystarczy, że będą znać wytrawni fitoterapeuci. To do nich uderzysz z trudną, niedającą się leczyć przypadłością. A na co dzień - dodaj swojemu życiu ziołowej mocy bez wielkich zakupów w zielarskim i dobudowywania specjalnej ziołowej spiżarni. To od czego zacząć, żeby to miało ręce i nogi? I jak wdrażać, żeby się nie zniechęcić, ale zbudować sobie dobrą bazę do ewentualnej dalszej przygody z ziołami? Dowiesz się tego w kursie Złotej Godziny.

Dobrostan psychiczny w sercu Europy

O SAD i jak sobie radzić
Depresja sezonowa to nasza narodowa specjalność, nie sądzisz? Oraz jej miniwersje krótkoterminowe: że dzisiaj/w tym tygodniu/w tym miesiącu mamy nos na kwintę, bo na dworze szaruga/deszcz/niskie ołowiane chmury/zimno i pada, i zimno i pada. Patronat nad tym tematem sprawuje Kazik Staszewski ;) Jego utwór "Cztery pokoje" świetnie trafia w symptomy depresji sezonowej (która, co ciekawe, może się też przydarzyć latem, gdy słońce i gorąc - masz to u Bułhakowa w "Mistrzu i Małgorzacie").

Poznaj więc metody na te małe i większe depresje. Przestaw się na inny, bliższy rzeczywistości i natury organizmów paradygmat zdrowia psychicznego. Dziś branża zdrowia psychicznego jest na zakręcie i może niedługo nie będzie już potrzeby stosowania wieloletnich psychoterapii ;). Postaw na 1 fundament zdrowia psychicznego - to na nim zbudujesz swoje zdrowie psychiczne. Rozpoznaj połączenia i subtelne wpływy "nieważnych" drobiazgów na Twój nastrój. Zorientuj się, co dzieje się z Tobą w "brzydkiej" porze roku i dlaczego narzekanie jest jak narkotyk. Dzięki nowemu zrozumieniu zdrowia psychicznego może zaoszczędzisz sobie lub bliskiej osobie wystąpienia pełnoobjawowej depresji; jest ona bardziej prawdopodobna u osób z historią depresji sezonowej typu SAD (seasonal affective disorder). Według WHO:
- niedomaganie zdrowia psychicznego jest główną przyczyną absencji w pracy;
- dlatego kluczowe jest, by dbania o stan psychiki nie zostawiać tylko lekarzom-psychiatrom, ale by włączyli się inni specjaliści.

 

Nadmierna komplikacja kwestii zdrowia i dobrostanu nie służy Ci ani nie jest skuteczna. Poznaj proste sposoby na stany obniżonego nastroju. Jeśli mimo wdrożenia fundamentu oraz kilku metod nie poczujesz się lepiej - wtedy udaj się do lekarza. Nie bądź z tym sama ani bezradna.

 

Odbierz kody rabatowe
Natalia wysyła maile z kodami na wyłączność dla Czytelniczek/ków newslettera. Dopisz się też - a zniżki (oraz przyjemności) Cię nie ominą :)
Szanujemy Twoją prywatność. Nie sprzedajemy Twoich danych. Zależy nam na długotrwałej przyjaźni :)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl