Kontakt i dwa słowa o nas

Pielęgnacja skóry to nasza pasja. Kochamy dobre kosmetyki i szanujemy swoją skórę; lubimy się czuć wypielęgnowane/zadbani (a tak, jest nas miks żeńsko-męski). Pielęgnacja - a także makijaż, w przypadku żeńskiej części naszej załogi - to przyjemność, a nie przymus. W łazience relaksujemy się, odnawiamy zapasy energii i zapominamy o bożym świecie - a czasem też, stojąc pod prysznicem, miewamy genialne (lub tylko świetne ;) pomysły. Na przykład, żeby otworzyć w internecie własny butik kosmetyczny CremeCreme. W ten sposób więcej osób będzie mogło sobie zorganizować takie domowe spa lub wieczór piękności, a w razie problemów ze skórą - skorzystać z profesjonalnych, sprawdzonych, bogatych w naturalne składniki aktywne kosmetyków. Nasze preparaty radzą sobie z niejedną przypadłością, wobec której dermatolodzy rozkładają ręce lub muszą zastosować leki ze skutkami ubocznymi, jakich nikt sobie nie życzy.

Mamy głębokie przekonanie, poparte latami własnych doświadczeń oraz dekadami pracy i sukcesów naszych dostawców, że kosmetyka biała ma moc. Podstawa to odpowiedni dobór, podejście holistyczne i konsekwencja w stosowaniu. Wówczas rezultaty nie dadzą na siebie długo czekać. Zastrzyki i operacje, a także inwazyjne, a nawet krwawe zabiegi mają swoje miejsce, oczywiście - to ostateczność, ewentualnie wymóg zawodu (polityka czy scena mają swoje prawidła).

 

I tu słowa kluczowe:
kosmetyka biała - kremy, maseczki, olejki, peelingi, toniki, żele, sera, esencje... wszystko, co działa na skórę (i całą osobę) "bezkrwawo"
podejście holistyczne - pamiętamy, że jako osoba jesteśmy całością. Jeśli chcemy mieć piękną skórę, trzeba zadbać o wszystko, co na nią wpływa: stan psychiczny, to, co jemy, czy się ruszamy, jakim oddychamy powietrzem oraz, oczywiście, jak ją pielęgnujemy. Jednak pielęgnacja, czyli czym i jak traktujemy skórę, to nie wszystko. Równie ważne jest to, jak dbamy o całą siebie/całego siebie. Zadbać o siebie - to zawsze jest dobry pomysł :)

 

Warto zamówić sobie nasz newsletter - wysyłamy go wtedy, gdy mamy coś ciekawego do przekazania. Może to być: porada pielęgnacyjna na czasie - a propos aktualnej pogody, pory roku, potrzeby itd; jest nowa marka, bestsellerowy kosmetyk w ofercie; mamy dla Ciebie obniżkę, promocję czy specjalny kod rabatowy.

Wszelkie uwagi można zgłaszać na email zamowienia@creme.com.pl Prosimy o życzliwość - jesteśmy mikrofirmą, nie żadną korporacją z megabudżetami :)

 

Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny, day spa lub zarządzasz strefą SPA
...koniecznie napisz do nas lub zadzwoń w sprawie oferty hurtowej. Twoi Klienci i Goście też chcieliby korzystać ze wspaniałych, skutecznych, rozpieszczających naturalnymi kompozycjami i aromatami zabiegów. Oferujemy czytelne zasady współpracy, rzetelność i regularność  świeżych dostaw. Pracujemy według zasady win-win-win: zadowoleni są wszyscy uczestnicy transakcji - odbiorca (czyli Wy), Wasze Klientki/Wasi Goście i dystrybutor (czyli my).

 

Kontakt i dane firmy

CREME Goods Company Sp. z o. o.
Al. Wilanowska 97E, 02-765 WARSZAWA
NIP: 5260302539
tel. 692 45 11 46

 

Odbierz kody rabatowe
Natalia wysyła maile z kodami na wyłączność dla Czytelniczek/ków newslettera. Dopisz się też - a zniżki (oraz przyjemności) Cię nie ominą :)
Szanujemy Twoją prywatność. Nie sprzedajemy Twoich danych. Zależy nam na długotrwałej przyjaźni :)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl